Studijoms.lt

Referatai, konspektai

NSO įtaka mūsų gyvenime

Autorius: Eduardas

Kai Dievo energija sugalvojo kurti pasaulį ir žmones, Meilės energija padėjo Dievo energijai, todėl visi žmonės, sukurti Dievo, turi jausmus ir gali mylėti. Vėliau, kitos energijos, pamačiusios, ką padarė Dievo energija, sumanė sukurti kažką panašaus. Tačiau šį kartą meilės energija nepasisiūlė padėti, todėl kitų energijų sukurtos būtybės neturi jausmų.

Sukurti pirmieji žmonės viską žinojo, nes žinias perėmė iš Dievo energijos, tačiau kartos vis keitėsi ir po truputėlį žmonės išbarstė tas žinias, viską užmiršo. Dabar mes viską turime išmokti iš naujo arba prisiminti. Kadangi kitos būtybės sukurtos vėliau negu žmogus, jos taip pat gavo iš kitų energijų žinias, tačiau nieko neužmiršo, nes jos yra bejausmės ir jausmai neišsklaidė proto galių. Neturėdamos jausmų, būtybės neturi ir poreikių, kaip žmonės, todėl nežino, kur naudoti proto galias.

Viena populiariausių nuomonių apie NSO kilmę teigia, kad NSO – tai kosminiai erdvėlaiviai, atvykę pas mus iš kitų pasaulių, kuriuose egzistuoja gyvybė.

Pirmieji pranešimai apie neatpažintus skraidančius objektus pasigirdo po Antrojo Pasaulinio karo metu išbandytos atominės bombos susprogdinimo. Šis sprogimas matėsi net iš kosmoso, todėl manoma, kad jis galėjo atkreipti kitų būtybių, gyvenančių kitose planetose, dėmesį. Po šio sprogimo ir pasirodė pirmasis neatpažintas skraidantis objektas Žemės danguje. NSO atskrido į Žemę apsižvalgyti. Tuomet pamatė, kad žemėje kažkas gyvena ir susidomėjo mūsų išradimais. Tačiau po pirmojo pasirodymo daugiau niekas jų nepastebėjo ar nematė, o vėliau atsirado daug skeptikų, pradėjusių kritikuoti žmones, kurie pateikdavo kokią nors medžiagą apie regėtus objektus. Jie sakydavo taip: “Logiškai pamąsčius, kaip ateiviai gali gyventi kitose planetose, jei ten nėra deguonies, o jei ten yra koks kvėpavimo takas, kuriuo kvėpuoja tik ateiviai, o žmonės negali kvėpuoti, tai kaip tada jie gali atskristi i Žemę, jeigu čia yra deguonies ir jokio jiems prieinamo kvėpavimo tako”. Galbūt būtent dėl to jie ir netiki būtybėmis iš kitų planetų.

Vėliau neatpažintų skraidančių objektų pasirodymai danguje vis labiau dažnėjo, NASA viską slėpė, įrodinėjo, kad kitose planetose nėra gyvybės ir kad objektai danguje- tik temperatūros staigių pokyčių padariniai arba atspindžiai danguje. Tačiau kam tada amerikiečių valstybei slėpti tai, ko nėra? Juk daugelis žmonių yra matę neatpažintų skraidančių objektų avarijų, o po NASA atstovų apsilankymo viskas būdavo įslaptinta, ir daugiau žmonės nieko nebesužinodavo.

Nuo pagausėjusių NSO pasirodymų žmonės pradėjo vis labiau ir labiau bijoti neatpažintų objektų, o amerikiečiai pradėjo kurti vis daugiau filmų apie ateivius, ir žmonės po truputį įtikėjo, kad ateiviai yra blogi, grėsmę keliantys padarai. Baimės taurė pradėjo pilnėti. Žmonės, pamatę neatpažintus skraidančius objektus, pradėjo į juos šaudyti. Tačiau ateiviai atskrenda tik apsižvalgyti, įgyti naujų idėjų iš žmonių. Visi neatpažinti skraidantys objektai buvo pastebėti prie didesnių karinių bazių. Jie apžiūrinėja mūsų ginklus, skraidymo aparatus ir kitas mašinas, naudojamas kare. Tačiau jie patys nesiruošia mūsų užkariauti jėga. Jie Žemę užvaldyti gali tik tada, jeigu žmonės bus naivūs ir bailūs. Jei mes bijosime, tai būtybės iš kitų planetų pasinaudos iš žmogaus sklindančia baime ir užgrobs Žemę. Juk šiame amžiuje žmonija turi daug baimių: netekti darbo, susirgti, bijome avarijų ar katastrofų, vagysčių. Bijome net susilaužyti koją paslydę arba tokių dalykų, kurie anksčiau žmonėms nerūpėjo. Be to, nuo tos kasdieninės baimės žmonės darosi agresyvesni ir vis labiau viskuo nepatenkinti. Todėl mums reikia kuo daugiau atsisakyti baimių, nes atskris būtybės iš kitų planetų ir užgrobs, o galbūt ir visai sunaikins mūsų visų Tėvynę- Žemę. Todėl neatpažintų skraidančių objektų pasirodymai labai svarbūs mūsų išlikime, jie patys skatina mus susimąstyti, kokie mes esame iš tikrųjų, juk tos būtybės negavo meilės energijos, kai jas kūrė, ir jos neleidžia mums užsimiršti, kad vis dėlto mes turime, daugiau negu jos, ir jei mes tik apsidairytume ir pradėtume šiltai bendrauti su žmonėmis, juos gerbti, juos mylėti, tai tuomet pasaulis sugrius vien dėl paprastutės energijos- baimės energijos. Kai persipildys baimės taurė, ši energija nugalės meilės energiją, ir žmonės liks bejausmiai- tokios pačios, niekuo nesiskiriančios būtybės nuo padarų, esančių kitose planetose. Tuomet tie padarai pasinaudos Žemėje iškilusia jiems palankia sąlyga ir užvaldys Žemę.

Puslapiai: 1 2 3

Rašykite komentarą

-->