Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Neatpažinti skraidantys objektai

Autorius: Laima

Mes ne vieni – dangus knibždėte knibžda ateiviais iš kosmoso platybių, jų kosminiai laivai suka ratus mums virš galvų, kartais net nutupia kur nors prie Uralo ar Naujosios Meksikos valstijoje ir jų keleiviai pasirodo nustėrusiems žemės gyventojams…

Šiaip ar taip, nemažai žmonių tuo tiki, renka žinutes apie atvykėlių vizitus, jų atliekamus tyrimus, kosminių laivų išvaizdą bei technines detales. Pasaulio ufologai – ryšių su ateiviais tyrinėtojai – reguliariai rengia kongresus, leidžia specialius žurnalus, informuojančius skaitytojus apie naujus susitikimus su ateiviais. Paskutiniame ufologų suvažiavime buvo išsamiai aptarti nauji faktai apie 1947 metais pasaulį sukrėtusią NSO katastrofą, nes neseniai amerikos prezidentas leido žurnalistams susipažinti su visiškai slaptais dokumentais.

Ufologai – uždara draugija, paprastai ignoruojanti faktus ir mokslinius aiškinimus, tikinti savo narių pasakojimais. Kiekviename suvažiavime susitinka beveik tie patys žmonės. Jie puikiai pažysta vienas kitą, žino, kas kuriam nutiko. Dauguma jų stebėjo NSO skrydžius arba apžiūrinėjo pačius laivus žemėje. Yra ir apsilankiusių kosminių laivų viduje, bendravusių su ateiviais. Ateivių kosminiais laivai jiems jokia naujiena, nes mato juos pakankamai dažnai, tai tapo kasdienybe it gimimo dienos šventė. Pasirodo, kosmoso klajūnai dažnai grobia žemės gyventojus, pasitaiko ir sekso: tuomet moterys pastoja ir gimdo žmogaus ir ateivio hibridus. Į kosminius ateivių laivus pakviesti ar pagrobti žemės gyventojai tiriami: daromi kraujo, sėklos ar kiaušialąsčių tyrimai. Po tokios medicininės apžiūros išrinktieji jaučiasi geriau. Daug kam žinoma italo Džordžijo Bondžovanio dalia. Pirmą kartą kosminį aparatą jis pamatė būdamas 13 metų, kiek vėliau jam pasirodė Marija. Nuo to laiko Bondžovanis pasakoja žmonėms apie Jėzaus ir nežemiškų kosmoso būtybių santykius. Marija pažymėjo išrinktąjį: jo rankos ir pėdos turi kraujuojančias stigmas, o ant kaktos ryškėja kraujo raudonumo dėmė, kurios viduje raudonas kryžius. Nors žaizdos labai skausmingos, 33 metų Bondžovanis keliauja po pasaulį, atlikdamas jam skirtą misiją. Jėzus jam pasakojęs apie švytinčiomis skraidančiomis lėkštėmis keliaujančias būtybes, atvykusias iš penktojo matavimo. Marijos išrinktajam tekę su jomis kalbėtis taisyklinga italų kalba. Ufologai tuo nesistebi, nes nė vienas jų neturėjo problemų bendraudamas su ateiviais, kurie dažniausiai žinias perduoda telepatijos būdu.

Kongresuose susipažįstama ir su dokumentine medžiaga, dažnas dalyvis atsiveža nuotraukų ar skaidrių, kurių dauguma falsifikatai, fotomontažai. Tačiau ufologai atlaidūs vieni kitiems.

Paskutinio Diuseldorfo suvažiavimo kulminacija nauji kino juostoje nufilmuoti įrodymai – ateivio lavono skrodimas. Juostos kokybė bloga, tačiau tuo stebėtis nereikia, nes ji filmuota penktame dešimtmetyje. Ant metalinio stalo guli būtybė didele vandeninga galva, jos rankos su šešiais pirštais, akys atmerktos, be rainelių, dešinėje šlaunyje – gili plėštinė žaizda. Ties būtybe palinkę apsauginiais kostiumais vilkintys žmonės spaudo išpūstą pilvą ir krapštinėja žaizdą. Vėliau imasi skalpelių ir viena po kito išpjauna vidaus organus. Šis 18 minučių trunkantis filmas rodo, kaip Amerikos kariškiai daro ateivio iš kosmoso skrodimą. 28 šalių televizijos už šį filmą paklojo didžiules sumas pinigų. Filmą visuomenei pasiūlė britų režisierius Rėjus Santilis, teigiantis, kad šiuos slaptus kadrus 1947 metais nufilmavo JAV karinių pajėgų operatorius Džekas Bernetas, kuriam dabar 82-ji. Jis ir pardavė juostą režisieriui santiliui už 150 000 dolerių. Skrodžiamasis – buvęs netoli JAV karo aviacijos bazės Rosvele nukritusios lėkštės pilotas. Teigiama, kad aparato nuolaužas slapta užkasė JAV karinių oro pajėgų kariškiai.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Rašykite komentarą

-->