Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Teatro vieta visuomenės gyvenime

Autorius: Alina

Teatras – tai meninės išraiškos priemonė, išorinio ir vidinio pasaulio įvykių atvaizdavimas scenoje, dalyvaujant artistams (aktoriams) bei publikai. Teatrų yra įvairių: operos ir baleto, dramos, mažasis, didysis, šokio, fizinis – vizualinis teatras.

Visiems yra įdomus teatras. Jis kažkuo patrauklus, traukia ir domina žiūrovus. Kiekvieną vasarą Druskininkuose vyksta teatro festivalis. Kiekvieną vakarą susirinkdavo pilna salė žmonių.

Tą vakarą net ir labiausiai užsiėmę žmonės atrasdavo laiko pamatyti bent vieną spektaklį. Pasibaigus jam, žmonės iš salės išeidavo su šypsena ir dar ilgai aptaronėdavo kiekvieną veiksmą.

Nors teatras ir nėra aktualiausias laisvalaikio praleidimas ar savęs kultūrinimas, bet jis užima didelę mūsų gyvenimo dalį. Tai nedažna pramoga. Kad suprastum teatrą ir ką nori pasakyti scenoje esantys aktoriai, nebūtinai turi būti dideliu menininku. Teatras – menas, kurį supranta visi, juo domisi ir žavisi.

Aš labai mėgstu teatrą. Pačiai vaidinti taip pat patinka. Man teatras – menas kupinas emocijų, jausmų, visko kas yra gyvenime ir suprantamas visiems.

Teatras gyvuoja nuo senovės Graikijos ir Romos iki dabar. Jis vis dar žavi ir domina. Teatras – neatsiejama gyvenimo dalis ir “plėtimas” žmonių pasaulėžiūros.

Rašykite komentarą

-->