Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Visata

Ar mes visatoje vieni?

Kategorija: Lietuvių kalba, rašinys |

Žmogus gerokai tobulesnė būtybė už bet kokią gyvybės formą, egzistuojančią žemėje. Erdvė kurioje veikia žmogus – tik nedidelė Žemės planeta ir dalelė kosmoso (žiūrint visos visatos mastu). Todėl manyti, jog žmogus tai vienintelė protinga būtybė – tiesiog didybės manija. Praeito šimtmečio pradžioje buvo pradėta domėtis, ar egzistuoja nežemiškos civilizacijos.

Skaityti visą »

Gairės: , , , , , , , , , , , , ,

Visata ir žmogaus siekiai išsiaiškinti jos paslaptis

Kategorija: Lietuvių kalba, referatas |

Daugelį amžių astronomijos atradimai skatino žmogaus vaizduotę. Ypač sunku buvo atsisakyti plokščios Žemės įvaizdžio ir patikėti, kad ji – rutulys, kurį galima apiplaukti. Iš tiesų, tiesioginių Žemės rutuliškumo įrodymų galima gauti tik mūsų laikais, stebint Žemę vizualiai arba fotografuojant iš aukštai skrendančių lėktuvų ir dirbtinių palydovų.

Skaityti visą »

Gairės: , , , , , , , , , , ,

Ar mes visatoje esam vieni?

Kategorija: Lietuvių kalba, referatas |

Danguje matomi objektai ir reiškiniai, kurių dažnai nepavyksta paaiškinti žinomais gamtos ir technikos reiškiniais, dažnai siejami su kitų civilizacijų erdvėlaiviais. Daugiausiai matomi mažai kvalifikuotų stebėtojų. Yra daug liudininkų, neva mačiusių NSO( kitaip sakant neatpažintą skraidantį objektą) ir ufonautus iš arti ir turėjusių su jais kalbinių ir fizinių kontaktų.

Skaityti visą »

Gairės: , , , , , , , , , ,