Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Jaunuolis

Ar sunku būt jaunam?

Kategorija: Lietuvių kalba, rašinys |

Dabar mūsų toks amžius, kai paliekame vaikystę ir bandome įsilieti į suaugusiųjų pasaulį. O ten viskas taip vilioja: taip norisi greičiau tapti nepriklausomu, pačiam priimti svarbius sprendimus, planuoti savo dieną, ateitį, niekam neatsiskaitinėti.

Skaityti visą »

Gairės: , , , , , , , , , , , ,

Jauno žomogaus pasaulis

Kategorija: Lietuvių kalba, referatas |

Jaunystė – vienas keisčiausių laikotarpių mūsų gyvenime. Būdami jauni patiriame tiek daug ir tiek nauja, kad net akys raibsta. O senatvėje viską prisimename kaip gražų nuotykį. Dabar vyresnio amžiaus žmonės bijo didžiuotis savo atžalomis, nes kai kurių jaunuolių poelgiai jiems atrodo nesuprantami. Tačiau norėčiau papasakoti apie jaunuolio pasaulį objektyviau…

Skaityti visą »

Gairės: , , , , , , , , , , ,

Jauno žmogaus pasaulis

Kategorija: Lietuvių kalba, referatas |

Jaunas žmogus gyvena kitokiame pasaulyje nei vyresnieji. Jie yra kupini svajonių, planų, tam tikra prasme yra maksimalistai. Jiems kaip toje dainoje „jūra iki kelių , dangus lyg pažastų“. Jie dar nepažysta visų tykančių pavojų, todėl yra mažiau atsargūs ir nori viską išbandyti. Jauni žmonės, vis dar ieško savojo „aš“ , todėl mėgsta bendraamžių draugiją (tokių pačių ieškotojų), kartais klysta, o kartais atranda kažką netikėta.

Skaityti visą »

Gairės: , , , , , , , , , , ,