Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Filmas “Juodasis gražuolis”

Autorius: Goda

Režisierius: Caroline Thomson

Vaidina: Sean Bean, David Thewlis, Jim Carter, Peter Davison, Alun Amstrong, John Mcenery, Eleonor Bron, Peter Cook, Adrian Ross Magenty, Alan Cumming, Lyndan Davies.

Noriu jus supažindinti su1994 metais pastatu filmu ‚, Juodasis Gražuolis‘‘.

Istorijų apie gyvūnus, jų gyvenimo kelius esama ne tik grožinės literatūros leidiniuose, bet ir filmuose. Tačiau didžioji dauguma tokių ir kitokių pobūdžių filmai yra sukurti pagal tam tikras knygas. Šis filmas taipgi sukurta pagal Anos Siuvel nuotykių dramą , , Juodasis Gražuolis‘‘.

Internetiniuose laikraščiuose ir , , Lietuvos ryto‘‘ priede , , Kultūra‘‘ skaičiau kritikų nuomones apie šį filmą. Jie šį filmą vertina itin pagarbiai. Kai tik peržiūrėjau šį filmą, supratau, kad jo kūrėjai norėjo parodyti, jog ir gyvūnai turi jausmus, ir kad žmogus tai suprastų. Be to, jis dar ir pamoko, kaip su jais reikia elgtis.

Įdomu tai, kad filmas skirtas visai šeimai. Manau taip yra dėl to. kad jame rasite veiksmą, panieką, skausmą, meilę, jos netektį, laimės akimirkas su vaikiška ironija, pamatysite rojaus kampelius bei laimingą blogio pabaigą ir gėrio pradžią.

Na, o dabar trumpas filmo siužetas jums. Mielas ir šiltas pasakojimas apie nepaprastą arkliuką – Juodąjį Gražuolį, kuriam lemta patirti ypatingus nuotykius, pažinti gėrį ir blogį. Štai toks yra filmo siužetas.

Šis filmas pastatytas JAV ir Didžiojoje Britanijoje, jį pastatė visam pasaulyje gerai žinoma kino studija , , Warner Bross‘‘.

Mačiau daug tais metais pastatytų filmų ir, manau, jis yra vienas geriausių to meto filmų. Jį kuriant buvo naudojamos Geriausios to meto technologijos.

Na tai viskas, ką galiu papasakoti apie šį filmą. Tikiuosi, jus sudomino ši filmo apžvalga ir jūs jį pažiūrėsite. Tad linkiu jums geros nuotaikos jį bežiūrint.

Rašykite komentarą

-->