Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Detektyvinė istorija

Autorius: Vilma

Iš ryto, per pirmąją fizinio lavinimo pamoką stadiono pakraštyje radome visiškai naują, brangų ‚‚Adidas‘‘ firmos sportinį batą. Jo priekis buvo kiaurai perrėžtas, akivaizdu, jog aštriu daiktu…

Per visas pamokas sukome galvą kas galėjo atsitikti ir kaip žmogus pametė sportbatį. Pusę pamokos galėjome kalbėtis apie šį radinį, nes mokytojas atėjo labai pavėlavęs. Išeidama iš pamokos pastebėjau, kad mokytojo stalčiuje kuris buvo atidarytas gulėjo senas durklas…Tiesa, kaip tik šįryt per radijo laidą ‚‚Policija praneša‘‘ išgirdome, kad netoli mūsų mokyklos esančiose kapinėse rastas sunkiai sužeistas žmogus. Žaizda buvo durtinė.

Tada aš kažkodėl pagalvojau apie batą… Nusprendžiau paskambinti laidos rengėjams ir pasiteirauti smulkmenų. Paskambinusi neprisistačiau, nes pamaniau, kad gali pasirodyti įtartina, kad mokinė domisi tokias dalykais… Tiesiog paprašiau papasakoti smulkiau apie įvykį. Man papasakojo, kad žmogus sužeidęs nukentėjusįjį dar neišaiškintas. Ir, kad sužeistasis buvo rąstas tik su vienu batu!!!

Iškart nuėjusi į mokykla nubėgau į stadioną. Sportbatis buvo ten pat! Ištyrinėjusi jį nusprendžiau, kad man reikėtų nueiti i ligoninę pas nukentėjusįjį. Iškart po pamokų taip ir padariau. Ligoninėje viską išsiaiškinau. Nukentėjusysis papasakojo, kad tą ankstų rytą ėjo iš batų parduotuvės namo. Jis nematė kas jį užpuolė, nes užpuolikas buvo su kauke. Kai jo paklausiau ar jis neturi priešų jis pasakė, kad turi, tačiau nemano, kad jį užpuolė pažįstamas, nes kapinėse dažnai vykdomi užpuolimai ir iš jo buvo atimtas batas nors vis dėl to keista kad tik vienas batas… Tačiau aš vis dėl to paklausiau kas jo priešai… Vienas iš tų žmonių buvo mano mokytojas!!! Tada aš prisiminiau durklą mokytojo stalčiuje.

Skubiai atsisveikinusi nulėkiau į mokytojo namus… Jaučiau neapsakomą baimę. Labai nustebau kai mokytojas labai ramiai mane išklausė. Tada jis pasakė, kad pasiėmė sportbatį tam, kad policija manytų, jog tai paprastas apiplėšimas, tačiau iš jaudulio pamiršęs antrą sportbatį. Be bėgdamas jis parvirto ir į sportbatį susimigo durklas. Supratau, kad jis labai gailisi dėl to ką padarė. Tada aš kartu su juo nuėjau į policiją. Mokytojas prisipažino užpuolęs nukentėjusįjį. Jis atsiprašė savo aukos ir nukentėjusysis jam atleido. Jis nepareiškė kaltinimų, todėl mokytojui buvo skirta tik bauda. Aš esu įsitikinusi, kad mokytojas daugiau niekada taip nesielgs…

Rašykite komentarą

-->