Studijoms.lt

Referatai, konspektai

Ar mes visatoje esam vieni?

Autorius: Vaidotas

Danguje matomi objektai ir reiškiniai, kurių dažnai nepavyksta paaiškinti žinomais gamtos ir technikos reiškiniais, dažnai siejami su kitų civilizacijų erdvėlaiviais. Daugiausiai matomi mažai kvalifikuotų stebėtojų. Yra daug liudininkų, neva mačiusių NSO( kitaip sakant neatpažintą skraidantį objektą) ir ufonautus iš arti ir turėjusių su jais kalbinių ir fizinių kontaktų. Dauguma yra tik prasimanymai ir apgavystės, sukurtos, kad intriguotų žmones ir priverstų juos tikėt. Bet retkarčiais, galbūt kartą iš penkiasdešimties, pasitaiko reginys, kurio negalima paaiškinti. Tas vienas iš penkiasdešimties daugelį žmonių verčia tikėti, kad į mus iš dangaus žvelgia ne tik nekalti oro balionai, bet ir neatpažinti skraidantys objektai, kurių negalima vadinti nei gamtos ,nei žmogaus sukurtais.Ar tokie dalykai egzistuoja? Mums svarbu žinoti, ar ateiviai egzistuoja, ir išsiaiškinti, ko jie iš mūsų nori. Dauguma įvykių susieja su nežemiškom būtybėm siejasi tik liudininkų pasakojimais, bet ne konkrečiai faktais ar įrodymais, Dažnai įvykiai būna pateikti tokie kokius juos papasakoja. Turime nuspręsti patys kurias faktais tikėti. Žinoma nebent patys būtume matę NSO ir jau tikėtume ,kad mus kažkas stebi, ir tikrai ne žmogus!

Įvairios mūsų planetos gyvybės formos atsirado dėl to, kad tam buvo palankios sąlygos. Jei Žemė būtų mažesnė ,ne tokia masyvi arba gerokai šaltesnė, gyvybės formos skyrusi nuo dabartinių; jei sąlygos būtų nepalankios, išvis nebūtų jokios gyvybės. Jei kur nors aplink panašią į Saulę žvaigždę 150 mln. km. nutolus suktųsi Žemės dydžio ir masės planeta, joje veikiausiai atsirastų gyvybė, panaši į žemiškąją. Vargu ar visos gyvybės formos turi būti panašios į žemiškąsias. Teoriškai nieko nuostabaus, jei kažkur gyvena astronomai su šešiom kojom ir dviem galvom, kvėpuoja grynu metanu arba gali iškęsti -150 C šaltį ar dar didesnį. Negalima kategoriškai teigti, kad egzistuoja kitokios gyvybės formos; reikia surinkti pakankamai daug duomenų ir įrodymų. Nemoksliška galvoti, kad Visata egzistuoja tiktai mums. Saulė yra viena iš 250 milijardų Galaktikos žvaigždžių. Visatoje yra milijardai kitų galaktikų. Jau seniai bandoma įvertinti, kokiame skaičiuje mūsų Galaktikos planetų gali egzistuoti protingos būtybės. Jeigu Visata egzistuoja ne tik mums, tai kam dar? Kas slepiasi už paslaptingų kosmoso šešėlių? Gal mums to nederėtų žinoti?
Pasaulyje vis daugiau žmonių tiki ateiviais iš kitų planetų, kurie pasirodo mūsų padangėse:

Tarptautiniai duomenys teigia:
34% tiki
26% netiki
40% abejoja

Vis daugiau žmonės trokšta žinių ir tiesios, nori sužinoti ko nežino, kas dar nepaaiškinama… Jau XXI amžius mokslo klestėjimo ir tobulėjimo amžius ,naujosios technologijos spartina ir lengvina mūsų gyvenimus, padeda mums geriau pažinti pasaulį. Žmonių išsivystymo lygis kyla ir jų pažinimo ratas plečiasi ir kyla į visatą. Mokslininkai tikina, kad per kokį šimtą metų žmonija įsisavins Saulės sistemą, tarpplanetiniai skrydžiai taps kasdieniu reiškiniu. Po to seks tarpžvaigždinės kelionės. Manoma, kad per milijoną metų žmonija turi palaipsniui kolonizuoti visą Galaktiką. Jeigu kitos civilizacijos vystosi panašiais tempais, jos jau turėjo tą padaryti seniai, nes dauguma jų turi būti pralenkę mūsiškę savo išsivystymu milijonais ar net milijardais metų. Saulės sistemą seniai turi raižyti kitų civilizacijų kosminiai laivai, laikas nuo laiko užsukdami ir į mūsų Žemę. Televizijoje, spaudoje dažnai yra pranešami įvairiausi pranešimai ir atsitikimai susieti su nežemiškomis gyvybės formomis. Yra prirašyta nežmoniškai daug knygų ir sukurta dar daugiau filmų apie tai, kadangi dauguma tai yra tiesiog prasimanymai ,tai kaip reikia atskirti kas yra teisybė, o kas ne…

Puslapiai: 1 2

Rašykite komentarą

-->